Już 24 i 25 listopada w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży przy ulicy Władysława Łokietka 3 mieszkańcy Torunia po raz trzeci wysłuchają pasjonujących historii o miłości do podróży po najdalszych zakątkach świata.

Wstęp wolny dla wszystkich

3 TYGODNIE PO ZAKOŃCZENIU WYPRAWY DOOKOŁA ŚWIATA

Przed momentem wrócili z rocznej podróży dookoła świata. Skąd my organizatorzy to znamy... :)

Ada i Mikołaj Andrzejewscy na festiwalu opowiedzą jak można w rok odwiedzić 25 krajów w Ameryce Południowej, Północnej, Azji, Australii i Europie.

POZNAJ INNYCH PODRÓŻNIKÓW EXTREME TRAVEL

OMAN TO JEDYNY KRAJ NA "O"

Autorka fanpage’a „Oman - jedyny kraj na O” i specjalistka od tego regionu.

Ania Polakowska zaprasza do wysłuchania opowieści o Omanie, kraju słynącym z niespotykanej przyrody i ciekawej kultury, a jednak wciąż rzadko odwiedzanym przez turystów.

Według niej Oman jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli podróżując szukasz przygód - znajdziesz je w głębokich jaskiniach i na wysokich klifach oraz słonecznych szczytach gór.

2 LATA AUTOSTOPEM PRZEZ AFRYKĘ

Sama o sobie mówi że: „Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Zwykła dziewczyna z małej miejscowosci na podkarpaciu, którą nosi po świecie”. Lubi podróżować samotnie, szczególnie autostopem, w samolot wsiada tylko kiedy jest do tego zmuszona.

Monika Masaj - niedawno wróciła z 2 letniej wyprawy przez Afrykę a już szykuje się do kolejnego wyjazdu. Projekt "2 lata autostopem przez Afrykę" to ponad 40000 km samotnej podróży przez 22 kraje Afryki.

BOISZ SIĘ KANIBALI...? Oni nie...

Jak macie ochotę na opowieść o najbardziej oddalonych od cywilizacji zakątkach Indonezji i o ludziach, którzy tam żyją i chcecie posłuchać o białych kanibalach, którzy pomimo zaprzestania pewnych zwyczajów nadal pozostają niezwykle groźni, to zapraszamy na wykład DOS GRINGOS, czyli Alicji Kubiak i Jana Kurzeli.

ZOBACZ FILM O OMANIE

ZIMOWI ZDOBYWCY ŁUKU KARPAT

Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy jako pierwsi w historii dokonali zimowego przejścia Łuku Karpat. Po 38 latach od pierwszego przejścia Karpat latem, Weronika i Sławek pokonali 2200 kilometrów w ciągu 3 miesięcy ZIMĄ!!!!!!. Swoją wyprawę rozpoczęli 21 grudnia 2017 w Bratysławie i po 89 dniach zakończyli 19 marca 2018 nad Dunajem w Orszowej, na granicy rumuńsko-serbskiej. Przez 3 miesiące zmagali się z nieprzewidywalną górską pogodą: deszczem, śnieżycami, zamieciami, tęgim mrozem, odwilżą i wichurami.

PIERWSI ZAGRANICZNI PODRÓŻNICY NA EXTREME TRAVEL FESTIVAL

Pierwsi zagraniczni prelegenci na Extreme Travel Festival to Алексей I Маша To pochodzącą z Rosji para, która ostatnie 7 miesięcy mieszka w Polsce, w małym miasteczku Tczew. Lubią podróżować i co miesiąc gdzieś wyjeżdżają na weekend. Opowiedzą o Krymie, który odwiedzili latem 2016 roku spędzając tam około 3 miesięcy, poznając go z każdej strony.
Łopacińskich Świat | Copyright © 2016 www.bestdesign.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.